Wyniki wyborów do Samorządu Uczniowskiego

Dnia 30.09.2013r przeprowadzone zostały wybory do Samorządu Uczniowskiego Katolickiego Gimnazjum I Liceum Ogólnokształcącego. Poprzedzone były kampanią wyborczą , w trakcie której kandydaci prezentowali swoje programy. Uprawnieni do głosowania byli wszyscy uczniowie oraz nauczyciele i pracownicy szkoły. Nad prawidłowym przebiegiem wyborów czuwała komisja w składzie:

Martyna Kominek

Wiktoria Lewandowska

Dagmara Zabłocka

Natalia Markulak

Zgodnie z Regulaminem Samorządu Uczniowskiego i Regulaminem Wyborów w skład samorządu weszły cztery osoby o największej liczbie głosów z następującym przydziałem czynności w bieżącym roku szkolnym:

1. Błażej Tobjasz kl. I b KLO – 187 głosów- PRZEWODNICZĄCY SAMORZĄDU

2. Aleksandra Makowska kl...

Więcej

Dzień chłopaka w 1a KLO

dzien_chlopaka_15

Dnia 30.09.2015 r. odbył się Dzień Chłopaka w klasie Ia KLO. Nasi wspaniali mężczyźni zmierzyli się w następujących konkurencjach: gąsienica, kozłowanie piłką, hula hop oraz taniec w parach. Na koniec nasi wspaniali chłopcy stanęli do typowo męskiej konkurencji „Turbo kozak”. Nie odbyło się bez śmiechu, a każdy bawił się wspaniale. Na zakończenie chłopcy otrzymał słodki upominek w postaci pączków.

Więcej

Konkurs: „Najbardziej zgrana klasa” dla KG i KLO – klasy I i II

Regulamin konkursu:

  1. Konkurs trwa przez cały rok 2015/2016
  1. Klasy są oceniane za udział w:

Imprezach szkolnych

Rekolekcjach

Wolontariat

Podjęte własne inicjatywy

  1. Udział: 100% klasy w konkursach, imprezach itd. – 5 punktów

90% – 4 punkty

80% – 3 punkty

70% – 2 punkty

60% – 1 punkty

  1. Punkty będą wpisywane na tablicę ogłoszeń Samorządu oraz na stronach internetowych szkoły: KG i KLO.

Zapraszamy do aktywnego udziału!!! Ogłoszenie wyników w maju.

Więcej

Wyboru do SU 2015/16

wybory_SU_15

Zapraszamy na wybory do Samorządu Uczniowskiego 2015/16.

Zagłosuj na swojego faworyta już w środę tj. 30.09.2015

Więcej

Róża na medal

1 b

Róża Harenda, uczennica klasy II KLO, zajęła I miejsce w DWÓJKACH KOBIET na Mistrzostwach Polski Juniorów w Akrobatyce Sportowej na Trampolinie i Ścieżce. Zawody odbyły się w dn. 19–20 września br. w Katowicach.

Uczennica – zawodniczka Klubu Sportowego „Piramida” – decyzją Zarządu Polskiego Związku Gimnastycznego powołana została do Reprezentacji Narodowej na Mistrzostwa Europy Juniorów i Seniorów w Akrobatyce Sportowej, które odbędą się w Riesa – w Niemczech.

Gratulujemy i trzymamy kciuki!!!

Więcej

Uroczyste Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2015

rozpoczecie_2015_003

1 września 2015 roku Mszą Świętą Szkoły Katolickie zainaugurowały rok szkolny. Po eucharystii nastąpiło poświęcenie tornistrów dzieci, które w tym roku po raz pierwszy wejdą w mury naszej szkoły. Następnie pani dyrektor Małgorzata Penkal przywitała całą społeczność i przekazała życzenia dla dzieci i rodziców oraz pracowników całej szkoły. Potem przed szkołą pani woźna przywitała wszystkich uczniów prawdziwym dzwonkiem szkolnym. Wakacje się skończyły i trzeba wziąć się do pracy. Powodzenia wszystkim w nowym roku szkolnym.

Więcej