Katolickie Liceum Ogólnokształcące

im. Jana Pawła II w Żarach

„Nasze wspólne sukcesy”

Od lat jesteśmy dumni z osiągnięć naszych uczniów, które tworzą niezwykłe perspektywy rozwoju szkoły na najwyższym poziomie. Jest to możliwe dzięki zaangażowaniu rodziców i ciężkiej pracy naszej młodzieży. Współpraca szkoły z rodzicami umożliwia pełne wykorzystanie jej potencjału. Osiągnięcia uczniów i szkoły to także sukcesy rodziców, dlatego w tym roku po raz pierwszy nasza szkoła zorganizowała uroczystą galę dla zaproszonych rodziców najbardziej utytułowanych uczniów. Chcieliśmy w ten sposób podziękować im za wsparcie szkoły w jej codziennej pracy. Mamy nadzieję, że dzięki temu w jeszcze w większym stopniu będą zachęcać dzieci i młodzież do pracy naukowej, rozwoju pasji poznawania i rozwijania nowej wiedzy. Składamy wszystkim rodzicom ogromne podziękowania i z radością wspólnie dzielimy się dumą z sukcesów naszych uczniów.

Related Posts

This will close in 0 seconds

Visit Us On Facebook