Katolickie Liceum Ogólnokształcące

im. Jana Pawła II w Żarach

Stypendia Rady Powiatu Żarskiego

W dniu 10 marca 2023 r. w Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. G. Ph. Telemanna w Żarach odbyło się uroczyste wręczenie stypendiów Rady Powiatu Żarskiego za wybitne osiągnięcia uczniów powiatu w dziedzinie nauki, nauki zawodu, artystycznej oraz sportu. Z dumą i satysfakcją informujemy, że spośród 60 uczniów, którzy otrzymali stypendia ze wszystkich szkół ponadpodstawowych z terenu Powiatu Żarskiego, nasi uczniowie stanowili jedną z najliczniejszych grup. W dziedzinie nauki stypendia otrzymali nasi uczniowie: Jowita Gebułtowicz, Helena Jędrys, Kazimierz Worsztynowicz, Konrad Grzegorz Rybaczek, Wiktor Klój, Aleksandra Karnowska, Matylda Kmiecik, Maksymilian Klocek, Zuzanna Fila. W dziedzinie sportu naszą szkołę reprezentowały uczennice: Weronika Kwaśniak, Oliwia Szymańska. Warto również podkreślić, iż tegoroczną uroczystość uświetnili występami artystycznymi uczniowie naszej szkoły: Natalia Wójtowicz i Andrzej Olszewski. Jesteśmy dumni z osiągnięć naszych koleżanek i kolegów, którzy godnie reprezentują naszą szkołę, dzięki nim z godnością budujemy markę i jakość naszej szkoły.

Related Posts

This will close in 0 seconds

Visit Us On Facebook