Ten tydzień ligi piłkarskiej zapewniał nam mecze tylko  na początku tygodnia w poniedziałek i wtorek. Zaczęliśmy od spotkania świetnie dysponowanych podczas pierwszej fazy graczy: 2BC KLO oraz zespół, który był świeżo po porażce z 3A KLO, czyli 1AB KLO. W klasie pierwszej doszło do zmiany bramkarza, co oznaczało rzucenie debiutanta w bramce na głęboką wodę. Spotkanie to okazało się pokazem umiejętności dwóch graczy – Bartosza Szakiela, strzelca 2 bramek w 1 połowie – szczególnie ta druga mogła się podobać że względu na swobodne mijanie rywali. Druga należała do Michała Chyla, który zdołał skompletować klasycznego hattricka. Ostatecznie Paweł Gierc strzelił na 5:1 i ustalił wynik spotkania. Cała relacja rysuje nam jednostronny przebieg spotkania, jednak tak okazała wygrana była zasługą niezbyt dobrej postawy bramkarza oraz nieskuteczności klasy 1AB w ataku, szczególnie podczas 2 połowy. Ostatecznie wynik okazuje się najważniejszy i klasa 2BC zapewnia sobie awans do półfinałów!

Pozostaje nam czekać na mecz decydujący o zwycięstwie w grupie!

2BC KLO 5:1 (2:0) 1AB KLO

3 Michał Chyl, 2 Bartosz Szakiel – 1 Paweł Gierc

Drugie spotkanie to zespoły olbrzymie rozczarowujące stylem gry łącznie z wynikami. Klasa 2A nie wygrała obecnie żadnego spotkania,pomimo pojedynków z zespołami teoretycznie słabszymi, zaś klasa 3B nie dość że uległa na inaugurację, to w drugim meczu mimo wysokiego wyniku nie mogłą być w pełni zadowolena z postawy jaką zaprezentowała.

Mecz zaczął się bez uzyskania przewagi przez konkretny zespoł i oba głównie wyczekiwały na błędy przeciwnika. Doczekała się tego klasa 2, która po dobrym odnalezieniu piłki w polu karnym przez Błażeja Mukoida znalazła drogę do bramki. Oznaczało to pierwsze w tej edycji szkolnej ligi piłkarskiej prowadzenie 2A KLO!!! Po tej bramce 3B zdobyła lekką inicjatywę, jednak nie zdołała stworzyć groźniejszych okazji do końca pierwszej połowy – bramkę wprawdzie zdobyli, ale nie została uznana ze względu na koniec czasu! Druga połowa to znacznie odważniejsze ataki klasy 3,kończące się zbyt często indywidualnymi rozwiązaniami, nie przynoszącymi pozytywnego skutku. Mogło to się nawet zemścić, bo drugą bramkę zdobył Błażej Mukoid, jednak faulował przez dojściem do pozycji strzeleckiej! Robiło się coraz bardziej gorąco pod bramką klasy 2, jednak obrona była niezwykle czujna oraz bramkarz spisywał się dobrze między słupkami. Nie dawał sobie rady zaś z wyrzutami i po jednym z nich piłka trafiła pod nogi Sergiusza Wiśniewskiego i mieliśmy remis!

Ostatecznie taki rezultat już się utrzymał, a wyjście z grupy dla każdego zespołu z grupy pozostaje sprawą otwartą!!!

2A KLO 1:1 (1:0) 3B KLO