Wyjątkowo na czwartkowej, długiej przerwie odbył się mecz o 2 miejsce  grupy A między zespołami z klas 8 – A i B! Zapowiadało się ciekawe widowisko, bowiem klasa 8A zaskoczyła pozytywnie podczas swojego pierwszego występu, zaś klasa 8B wprawiła w zachwyt swą grą rok temu. Rzeczywistość ukazała coś zupełnie innego – klasa B całkowicie zamknęła rywali na własnej połowie i nie pozwoliła swobodnie im rozgrywać piłki – rezultat do przerwy wynoszący 6:0 najlepiej zobrazował wydarzenia boiskowe, gdzie ciekawą sytuacją była 5 bramka autorstwa… bramkarza! Po niej klasa A nie była w stanie zrobić wiele, jedynie Nikodem Michalczewski próbował wprowadzić rywali w niepokój, ale na nic to się zdało – zespół po prostu nie podołał! Mecz ostatecznie skończył się wynikiem dwucyfrowym 11:0 i 8B spokojnie może myśleć o kolejnych 2 meczach!

8B KSP 11:0 (6:0) 8A KSP
4 Igor Kalemba 3 Wojciech Kulczycki, 2 Kamil Baczyński, 1 Hubert Reszka, 1 Wojciech Dzięcioła